Relax Band

kontakt

kapelník Jan Drejsl

telefon
+420 723 309 548

e-mail
Relaxband.Drejsl@seznam.cz


Termíny


rok: 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020

 

Datum Název akce Místo konání Čas
9.1. Obecní bál Machov Spoluúčinkuje "BTK" - kapelník Martin Jirmann Kulturní dům Machov 20:00
17.1. Maturitní ples Střední průmyslové školy stavební arch. Jana Letzela Náchod Divadlo Dr. J. Čížka Náchod 20:00
23.1. Ples lidí dobré vůle Trutnov Národní dům Trutnov 20:00
24.1. Maturitní ples Jiráskova gymnázia Náchod Divadlo Dr. J. Čížka Náchod 20:00
13.2. Městský ples - Police n./Met. Police n. Met. Pellyho domy 20:00
14.2. Reprezentační ples Integrovaného záchranného systému Královehradeckého kraje Kongresové centrum ALDIS - Hradec Králové 20:00
27.2.  Ples Přírod.fakulty Masaryk.univerzity Brno Brno - Kulturní centrum Semilasso 20:00
28.2. Reprezentační ples Priessnitz.lázní Jeseník Priessnitzovy Lázně Jeseník -Kongresový sál 19:30
14.3. Obecní bál - Suchý Důl Kulturní dům Suchý Důl 20:00
15.3. Věneček tanečních párů - Červený Kostelec Červený Kostelec - sokolovna 17:00
7.5. Koncert k 70.výročí ukončení 2.světové války - Nové Město n. Met. Nové Město nad Metují - Husovo náměstí 17:00
16.5.  Májový jarmark Teplice nad Metují Teplice nad Metují-náměstí 9:30 - 16:30
6.6. Muzikantské odpoledne - Slavný Pension MAJKA - Slavný 13:00
13.6. Koncert Vambeřice - Polsko Vambeřice (Polsko) 14:00
3.7. ,,Večer plný hvězd"účinkují:
  • Taneční orchestr RelaxBand
  • Tatiana Skvorcova (Rusko) - solo vocal
  • Vladimír Charitonov - sopransaxofon
  • Orchestr Jazz Generation
,,Chata pod Korunou" - Martínkovice u Broumova 19:00
4.7. Sváteční koncert - Police nad Metujíspoluúčinkuje:
  • Tatiana Skvorcova (Rusko) - solo vocal
Klášterní zahrada - Police nad Metují 14:30
5.7. Sváteční koncert - Hronovspoluúčinkuje:
  • Tatiana Skvorcova (Rusko) - solo vocal
Park Aloise Jiráska - Hronov 15:00
26.7. Promenádní koncert - Janské Lázně Lázeňská kolonáda Janské Lázně 14:00
16.8. Promenádní koncert - Lázně Bohdaneč Areál Léčebných lázní Bohdaneč 14:00
6.9. Koncert Vambeřice - Polsko Vambeřice (Polsko) 17:00
19.9. ,,BURČÁKOBRANÍ" - Martínkovice Chata pod Korunou - Martínkovice u Broumova 18:00
18.10 Slavnostní večer - Červený Kostelec Divadlo J. K. Tyla - Červený Kostelec 17:00
7.11. 7.Charitní ples - Červený Kostelec Červený Kostelec- sokolovna 20:00
21.11. Maturitní ples Gymnázia Jaroslava Žáka Jaroměř Divadlo Dr. J. Čížka Náchod 20:00
22.11. Věneček tanečních párů - Červený Kostelec Červený Kostelec - sokolovna 18:00
28.11. Maturitní ples Jiráskova gymnázia Náchod Divadlo Dr. J. Čížka Náchod 20:00
11.12. Věneček tanečních párů - Police n. Met.  Police n. Met. Pellyho domy 20:00
12.12. Věneček tanečních kurzů - Police n. Met. Police n. Met.    Pellyho domy 19:00
19.12. Věneček Tanečních kurzů - Červený Kostelec Červený Kostelec - sokolovna 19:00

 

editovat